מה אנחנו?


"קולנוע-לעם" היא חברה להפקת סרטים. החברה מפיקה סרטי תדמית, קליפים למוזיקאים, פרסומות, תשדירי טלוויזיה לעמותות וסרטי תעמולה לבחירות.

קולנוע לעם היא מהחברות המובילות בישראל להפקת קליפים למוזיקאים.  

הרבה אנשים על כדור הארץ יודעים לייצר סרטים יפים אבל לא כל סרט יפה הוא סרט שעובד נכון. הדגש אצלנו הוא על סרטים שעובדים. כלומר, סרטים שמכוונים לקהל יעד מוגדר וברור.

ברזומה שלנו כחברת הפקה-יוצרת תוכן אנחנו חתומים על סרט קולנוע באורך מלא, עשרות תשדירי טלוויזיה ופרסומות ומאות קליפים למוזיקאים וסרטי תדמית.

הלקוחות שלנו נהנים מהידע הרב שלנו בעולם הקולנוע הקלאסי ומהניסיון רב-שנים שרכשנו בהפקות קולנוע וטלוויזיה רבות.

טיפ בחינם

כל סרט הוא פרסומת למשהו. פרסומת שאמורה לייצר קהל, הכנסות, תדמית, מידע, ערכים, אופנה או כל הדברים יחד. קליפ ללהקת רוק, למשל, צריך לבנות קהל ואולי אף להחזיר את עלויות ההפקה ולייצר רווחים. תשדיר שירות לעמותה צריך להגדיל את סך התורמים ולהעביר מסר ערכי\חברתי או מידע רפואי חיוני מול קהל גדול ומגוון. קמפיין בחירות למפלגה צריך לייצר מצביעים בני 18 ועד 120, סרט תדמית צריך ליצור או לתקן תדמית של חברה או אדם וכן הלאה. לכן, כשיוצאים להפיק סרט השאלה הראשונה שיש לשאול היא: "מי קהל היעד של הסרט?". ברגע שיש קהל מוגדר וברור, אפשר לבנות תסריט מדויק שיגרום לסרט לעבוד בדיוק לפי הציפיות. רמז: לא כל רעיון מגניב וצעיר הוא רעיון נכון.

כדי לעמוד במטרה ולייצר סרט פרסומת טוב, אתם צריכים צוות צעיר, איכותי ומעודכן. כזה שמטריף את הקהל ברעיונות חדשים, כזה שמדבר בשפה חדשה מצד אחד אך לא שוכח גם את הקהל המבוגר מצד שני. את הלקוחות הקלאסיים. אתם צריכים צוות שרואה את התמונה המלאה. כמונו 🙂 אנחנו יודעים לייצר סרטים שגם הצעירים יאהבו לשתף וגם ההורים שלהם ישתפו וגם הסבא והסבתא שלהם. כאלה שנוגעים בלב. כאלה שמכוונים לעם.

עברו לעמוד הרלוונטי עבורכם:

הפקת קליפים למוזיקאים הפקת פרסומת-טלוויזיה   הפקת סרט תדמית הפקת סרט בחירות

סרטים עלילתיים ודוקמנטריים
11
סרטי תדמית, תשדירי טלוויזיה ופרסומות
118
קליפים למוסיקאים
112
סרט קולנוע
1

סרט הקולנוע שהפקנו

חלומם הגדול של כל יוצרי הסרטים בעולם הוא ליצור סרט קולנוע. אנחנו עשינו את זה!

בשנת 2010 הפקנו את סרט הקולנוע "לך יום אף לך לילה" בכיכובה של ליאל דניר.

הפקת סרט קולנוע היא מורכבת ביותר. ההפקה נמשכה כשנה וכללה למעלה מ-200 ספקים, אתרי צילום, אנשי צוות ושחקנים.

התסריט כלל 119 עמודים והעלילה התפרסה לאורך נופי ישראל, מגבול הלבנון ועד לאזור המלונות בים המלח. 24 דמויות, 58 אתרי צילום מורכבים, צי רכבים, רכב משא לציוד תאורה, מצלמה וסאונד, קייטרינג וכ-30 אנשי צוות, הם רק חלק מהסיפור ההפקתי סביב הסרט.

אין ספק שהניסיון ההפקתי שרכשנו במהלך הפקת הסרט הוא המשמעותי ביותר מבין כל ההפקות שעשינו. מאז אנחנו עושים שימוש יומיומי בניסיון הכביר הזה בכל הפקה והפקה.

הסרט הוקרן בישראל ובמקסיקו (עם כתוביות לספרדית) מול כ-50,000 צופים.

"לך יום אף לך לילה", 2010, ישראל | שפה: עברית וצרפתית | אורך: 114 דקות | תסריט ובימוי: אייל ציון | הפקה: קולנוע לעם | צלם: גיא רפאל | משחק: ליאל דניר, נטע פלוטניק, דורין כספי, ליאת פישמן לני.

כיום אנחנו עובדים על כתיבתו של סרט דרמה-פעולה חדש שאנחנו מקווים להפיק בקרוב. 

הפקות מפורסמות שלנו

להלן רשימה חלקית וזמנית של ההפקות בהן לקחנו חלק: סרט הקולנוע "לך יום אף לך לילה", "עובדה" עם אילנה דיין, "אמנון לוי" תכנית התחקירים, "רצים לדירה" הריאלטי של טלעד, ערוץ 2, תכנית הבוקר של "קשת" "יום חדש" עם סיוון רהב מאיר וגידי גוב, ערוץ 2, "ברומטר" תכנית התחקירים של ערוץ 3 וצילום חדשות בערוצים השונים. הפקות קליפים למוזיקאים: רונה קינן, איתי לוי, מיכל אמדורסקי, דן תורן, אהרון רזאל, רגב הוד וצילום הופעות חיות למוזיקאים: עברי לידר, משינה, יהודה פוליקר, מאור כהן, דנה אינטרנשיונל, ריטה, קורין אלאל ועוד רבים.

במסגרת הסרטים שהפקנו ראיינו אושיות בכירות כמו, ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שמעון פרס, משה קצב, ארקדי גאידמק, רני רהב, יעקב פרי, השף חיים כהן, חנה לסלאו, ענת עצמון, מני פאר, רון קופמן, פיני גרשון ואושיות רבות נוספות מעולם הבידור והתרבות הישראלי.

בנוסף הפקנו, כתבנו וביימנו מספר סרטי עלילה קצרים: "שקוף" (2003, 35 דקות),  "למבוגרים בלבד" (2002, 33 דקות), "מלחמת בן קיש", (2008, 7 דקות) ו"האיש מהים" (2009, 7 דקות) שהגיעה למקום השני במסגרת תחרות הסרטים הבינלאומית "48 שעות". בשנת 2010 הפקנו סרט קולנוע עלילתי בשם "לך יום אף לך לילה".

למה כדאי לכם לעבוד אתנו? 

פשוט מאד - אנחנו חברת הפקות אינטימית עם יכולות של משרד פרסום\הפקות בינלאומי לכל דבר. אין הפקה שאנחנו לא מסוגלים להתמודד איתה.

הכל קורה אצלנו תחת קורת גג אחת: מיקוד קהל היעד לסרט, הרעיון, התסריט, ההפקה - בימוי, צילום, ציוד, צוות, שחקנים, מציגים, דוגמניות, לוקישנים ועד לפוסט פרודקשן - עריכה, מוזיקה, אנימציה, כותרות וכל מה שהסרט שלכם צריך.

יש ברשותנו את כל הציוד החדשני ביותר והמקצועי ביותר הקיים החל במצלמות ועדשות קולנוע, מצלמות לצילום תת מימי, רחפים לצילומי אוויר ומייצבים למצלמות קולנוע הטובים בעולם.  אנחנו מרחיבים את כמות הציוד והצוות רק כשההפקה אכן דורשת זאת. ככה אנחנו שומרים על עלויות הפקה נוחות יחסית.

הניסיון הרב, הידע העמוק והנרחב שלנו בעולם הקולנוע ודרכי ההפקה החכמות, הם שמאפשרים לנו לייצר הפקות שרק נראות יקרות. 

נעים להכיר:) אייל ומאיה

סרטים עלילתיים ודוקמנטריים
11
סרטי תדמית, תשדירי טלוויזיה ופרסומות
118
קליפים למוסיקאים
112
סרט קולנוע
1